20 solárních panelů Balíček Risen 400Wp s měničem Solis

 6.993,81 bez DPH

18 skladem

Objednejte si ještě dnes u specialisty na řešení v oblasti obnovitelných zdrojů energie

  • Všestranná nabídka s konkurenceschopnými cenami
  • Snadné vrácení do 14 dnů
  • Rychlé doručení po celé České republice
Některé kvalitní značky

Tento balíček solárních panelů Risen se skládá z:

Za standardních podmínek (šikmá střecha orientovaná na jih bez stínu) vyrobíte s tímto balíčkem solárních panelů ročně 6935 kWh udržitelné elektřiny.

Včetně střídače Solis

Každá instalace solárního panelu potřebuje střídač pro přeměnu generované solární energie (stejnosměrného proudu) na použitelný střídavý proud v domě. Tento balíček je dodáván se střídačem Solis.

Střídač Solis

  • Standardní 10letá záruka na produkt
  • Online monitoring vašich solárních panelů
  • Solární panely nefungují nezávisle na sobě
  • Přehled o výkonu celé instalace, nikoli na panel
  • Vyberte si, kdy netrpíte zastíněním a panely jsou umístěny pouze na jedné straně střechy.

Instalace těchto solárních panelů Risen

S více než 12 000 solárními panely instalovanými v Nizozemsku máte jistotu zkušeného instalatéra, pokud si vyberete Sun Green Energy. V jiných zemích pracujeme pouze s balíčky Udělej si sám. Naši kvalifikovaní technici se proto často postarají o instalaci vašich solárních panelů do 3 týdnů.

Vezměte prosím na vědomí, že uvedené náklady na instalaci těchto solárních panelů platí pro standardní situace. Předpokládáme střechu s maximální výškou (žlab / okap) 7 metrů a kabelovou trasu založenou na maximálně 2,5 hodinách člověkohodin práce a 10 metrech střídavého kabelu.

Balíček Do-It-Yourself

Jste kutil? Poté dodáme solární panely, montážní materiály a manuál na vaše místo. Upozornění: kabel ze střídače do skříně měřiče a potřebné materiály pro připojení ve skříni měřiče nejsou součástí tohoto balení. Chcete instalovat solární panely na plochou střechu? Pak nezapomeňte získat potřebný předřadník z vašeho železářství podle našeho dodaného seznamu štěrku. Dodávané obaly se mohou lišit od výše uvedeného složení v důsledku situace, kdy musí být instalována panelová sada.

Pro další informace nebo jiný balíček můžete samozřejmě kontaktovat některého z našich poradců!

Vrácení DPH solární panely

Když si koupíte solární panely, stále můžete požadovat VRÁCENÍ DPH ze solárních panelů a instalace od daňových úřadů. Výsledkem je, že vaše solární panely poskytují ještě větší účinnost.

STÁLE MÁTE POCHYBNOSTI?

Naši zkušení poradci rádi přemýšlejí spolu s vámi. Vyžádejte si bezplatnou konzultaci nebo cenovou nabídku a objevte možnosti!

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „20 solárních panelů Balíček Risen 400Wp s měničem Solis“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *