Winkelwagen

Všestranná nabídka s konkurenceschopnými cenami

Rychlé doručení po celé České republice

Naši zákazníci nám udělují známku 8,3

Objednávání

Potřebujete více informací?

Zavolejte nám na +31 85 620-70-99

O nás

Sun Green Energy je renomovaný a profesionální rodinný podnik z Amsterdamu.

Trvanlivost

Pomůžeme vám stát se udržitelnějšími

Sun Green Energy dodává cenově dostupné solární panely a střídače značky A každému, kdo chce výrazně snížit svůj účet za energii. Vzhledem ke stále rostoucím cenám energií vám vlastní fotovoltaická instalace může vydělat spoustu peněz a stanete se nezávislými na energetických společnostech.

Solární panely Sun Green Energy vám rádi pomohou sestavit správný systém pro vaši situaci s odbornými a upřímnými radami přizpůsobenými vašim potřebám. Dodáváme soukromým osobám, bytovým korporacím, školám a firmám, abychom sami vyráběli udržitelnou energii.

Naši montéři mohou solární panely nainstalovat za vás, včetně jejich připojení ke skříni měřiče. Můžeme vám také poradit a podpořit vás při instalaci solárních panelů sami.

Zaplatili jsme modrou v nákladech na energii, s domem a stodolou doma. Se solárními panely je to konečně proveditelné. Měli jsme je rychle doma, snadno sestavitelné a špičkový zákaznický servis. Doporučený!

Zonnepanelen
Reijnier Boeljon
Lelystad, Nizozemsko

Rychle v naší kanceláři. Rychle sestaveno. Žádné potíže se servisem. Vlastně málo zpráv, protože to bylo prostě všechno skvělé.

Zonnepanelen
Astrid van Durenová
Arnhem
Rychlé dodání

Po celé České republice

Dobré služby

Zákazníci si nás cení

Mezinárodní značky

Pouze renomované značky

100% bezpečné objednávání

iDEAL / MasterCard / Visa